Úvod > Základní škola > HBSRPDŠ

HBSRPDŠ

Spolupráce se SRPDŠ a ostatními spolky

SRPDŠ vytváří pro žáky MŠ a ZŠ akce sportovního a zábavného charakteru. Rovněž podporuje ZŠ a MŠ peněžitými dary. V letošním školním roce pracuje aktivní klub SRPDŠ , který se rozrostl o nové členy. Ve spolupráci se SRPDŠ jsme uspořádali mnoho akci.

Mikulášská nadílka

Rodiče naší školy uspořádali pro děti mikulášskou nadílku. Školu poctil návštěvou nejen Mikuláš, ale i čert s andělem.

Zdobení perníčků

Maminky připravily perníkové těsto a děti si vyzkoušely své pekařské umění. Perníčky se opravdu povedly.

Dětský karneval

V tomto školním roce jsme uspořádali dětský karneval.

Velikonoční překvapení

Maminky ze SRPDŠ navštívily děti ve škole i ve školce kde poschovávaly dětem Kinder-vajíčka. Děti je pak musely hledat a každý, kdo vajíčko našel, mohl si na něm pochutnat.

Dětské radovánky

Dětské radovánky se uskuteční na víceúčelovém hřišti. Celá škola si připraví bohatý program v podobě různých tanečních vystoupení. Proběhne zde i loučení s žáky 5. ročníku, kteří již ze školy odcházejí. U této příležitosti pasujeme předškoláčky na budoucí prvňáčky. Všichni se po ukončení programu mohou zapojit do různých soutěží, které pro ně připraví maminky ze SRPDŠ. Obecní úřad zařídí pro děti i skákací hrad. Vše vyvrcholí bohatou tombolou.

Dárek pro předškoláky, 1. a 5. třídy na závěr školního roku

Příspěvek na školu v přírodě