Úvod > Mateřská škola > Mateřská škola Horní Bludovice > Aktuality MŠ Horní Bludovice > XVII. VŠESOKOLSKÝ SLET PRAHA

XVII. VŠESOKOLSKÝ SLET PRAHA

v pátek 5. 7. 2024 jsme byli v Praze a cvičili jsme v Edenu skladbu "MRAVENCI".  Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali všem, kteří se této krásné události zúčastnili.

Děkujeme dětem, že se skladbu tak hezky naučily a bez trémy ji předvedly. Zvládly tréninky i přímý přenos. Děkujeme rodičům za skvělou spolupráci. Za pomoc, ochotu, vstřícnost a trpělivost při aktualizaci událostí. Děkujeme jim i za to, že v pátek všichni vstali ráno před čtvrtou hodinou ranní, aby byli včas na vlakovém nádraží ve Svinově. Děkujeme rodičům, kteří své děti přivezli rovnou do Prahy. Děkujeme rodičům, kteří byli s námi a pomáhali.

Děkujeme vedení naší školy za podporu a vedení obce za finanční příspěvek na cestu a občerstvení.

A děkujeme paní Magdě ze Slavkova u Opavy, která je členkou Sokola, a za Sokoly se o nás organizačně i lidsky postarala.

Byl to nezapomenutelný zážitek. Díky.

Přejeme Vám krásný den s úsměvem

Ivanka:-) a Lucinka :-)