Úvod > Mateřská škola > Mateřská škola Horní Bludovice > Aktuality MŠ Horní Bludovice > Co se děje ve školce

Co se děje ve školce

velkými kroky se k nám blíží pan Karneval. Určitě se na něj všichni těšíte. Někteří z Vás musí zabojovat s bacily a my Vám držíme palce. Nový rok nezačal úplně zdravotně dobře, ale věříme, že když konečně všechny bacily přepereme, tak se nám nebudou ani doma a ani ve školce točit dokola, jakoby se nemohly nabažit té hry na honěnou, protože je baví (jako nás všechny) vyhrávat.Tentokrát už konečně..... MY VYHRAJEME. MY, ŠIKOVNÁ ŠKOLKOVÁ KOŤATA!!!!...a pak se proletíme s divadlem Letadlo až za ledním medvědem ...divadlo k nám přijede ve středu 22. 2. 2023 v 8, 30 hodin. To byste měli včas vstát z postele a nasnídat se...protože cesta bude daleká :-). Odpoledne si pak doma přichystáte masku a ve čtvrtek 23. 2. 2023 od 15. 30 ...šupky šupky na KARNEVAL.

Těšíme se a přejeme Vám hezký den s úsměvem:-).