Akce červen 2022

FOTOGRAFOVÁNÍ

Dne 23.6. se uskuteční focení tříd ZŠ a MŠ Horní Bludovice a Žermanice. Zároveň se předškoláci vyfotografují na tablo – 2x foto.

BESÍDKA MŠ Horní Bludovice

Odpoledne 23. 6. v 15. 30 hod. proběhne malá „Besídka pro maminky a tatínky“. Samozřejmě jsou zvány i babičky a také dědečkové a všichni rodinní příslušníci, kteří si najdou čas. Beruškovský a mravenčí oděv pro děti vítán. Děkujeme a těšíme se.

HRY NA INTERAKTIVNÍ TABULI

24. 6. dopoledne nás navštíví v MŠ Horní Bludovice Honzíkův tatínek a ukáže nám, co vše ještě můžeme na interaktivní tabuli vytvářet.

SPANÍ VE ŠKOLCE pro děti, které jdou po prázdninách do 1. třídy 24. 6. odpoledne v 18. 00 hodin budeme v MŠ Horní Bludovice nocovat. Přijdou i děti ze Žermanic a stejně jako v loňském roce si zahrajeme hry, sníme večeři, koukneme na Večerníček a vyzvednete si nás v sobotu 25. 6. mezi 8 - 9 hodinou J.

URSUS

Dne 29.6. nás čeká návštěva zážitkového centra URSUS v Dolní Lomné CHKO Beskydy.

Zážitkový program bude zaměřený na ekologické aktivity a je z velké části hrazen ze Šablon III. Rodiče platí pouze doplatek a cenu dopravy do Dolní Lomné. Celková cena je 170 Kč. Odjezd autobusu je v 8.00 hod. Sraz před školou je v 7:45 hod. Prosíme rodiče o nachystání větší (velké) J svačiny. Děti nebudou mít oběd. Plánovaný návrat bude před 14.00 hod. Provoz mateřské školy je do 16.00 hod.

Po vyúčtování dopravy za školu v přírodě, prosíme rodiče o doplatek, který činí 35 Kč na dítě.

30. 6. se koná slavnostní rozloučení se školním rokem 2021/2022, mateřská škola je otevřena do 15. 7. 2022. Děti, které budou do MŠ docházet v měsíci červenci, uhradí školné 200Kč již v tomto měsíci. Děkujeme.

Protože se kvapem blíží konec školního roku, rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v celém školním roce a přejeme Vám zdraví a příjemné prožití zasloužené dovolené. :-)