Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Kandidát do školské rady - paní Andrea Bulavová

Kandidát do školské rady - paní Andrea Bulavová

Kandidát do Školské rady ZŠ a MŠ Horní Bludovice, přísp. org. - paní Andrea Bulavová

Jmenuji se Andrea Bulavová a v Horních Bludovicích bydlíme s manželem od roku 2009. Máme dvě děti, dceru Natálii, která bude od září 2023 navštěvovat 3. třídu a syna Filipa, který půjde do 1. třídy.

Od roku 2005 pracuji na Ekonomické fakultě Vysoké školy Báňské – Technické univerzity Ostrava. Nastoupila jsem jako sekretářka na katedru matematických metod v ekonomice a po mateřské dovolené jsem nastoupila na oddělení vědy, výzkumu a doktorských studií jako administrativní pracovník. Náplní práce je administrace a kontrola projektů po věcné i finanční stránce a kontrola dodržování pravidel řešení projektu.

Mezi mé zájmy patří děti, zvířata, turistika, cestování, plavání. Také ráda peču, vymýšlím dětem aktivity, hry, výlety. Nejraději mám výlety do přírody, kde si užívám klid a poslouchám zvuky přírody.

V MŠ Těrlicko, kterou dcera navštěvovala před nástupem do školy, jsem byla členem klubu rodičů Krteček. Podílela jsem se na organizaci plesu, karnevalu, radovánek a Halloweenské zábavy