Informace ze školky

Datum konání:
30.8.2021

ve středu 1. 9. 2021 se na Vás těšíme v Mateřské škole Horní Bludovice a Mateřské škole Žermanice. Co s sebou do školky jste již jistě našli v dokumentech MŠ zde na webu. Zde také  přikládáme dokumenty o docházce do školky v době mimořádných opatření a také  přihlášku ke stravování.

Fousek a hračky a prostě všichni se na Vás těšíme. Nové děti si budou moci do herny přivést maminku či tatínka, aby si ten slavnostní první den všichni užili. Ostatní děti se s rodiči rozloučí v šatně - Vy to zvládnete, jste naše šikulky.

Tak se na ten den všichni  pořádně vyspinkejte a s dobrou náladou ....huráááá za námi.

Zatím se mějte hezky a ...ve středu ahooooooj. Vaše paní uřitelky, Fousek a jeho kamarádi a spooousta hraček.

Pěkný den s úsměvem :-)