Úvod > Mateřská škola > Mateřská škola Horní Bludovice > Aktuality MŠ Horní Bludovice > Aktualitky na prosinec

Aktualitky na prosinec

Milí rodiče,

přejeme Vám příjemné adventní dny prožité v poklidu a dobré náladě.

Co všechno nás v prosinci čeká:

V pondělí 5. 12. 2022 dopoledne se staví do MŠ Horní Bludovice i MŠ Žermanice Mikuláš se svou nadílkou

V úterý 6. 12. 2022 se staví odpoledne Mikuláš na Obci Horní Bludovice a ve velkém sále rozdá další nadílku

V pondělí 12. 12. 2022 od 15 hodin se konají v ZŠ a MŠ Horní Bludovice "Vánoční dílny" - pro ty, kdo ještě nikdy nebyli ...je to společné tvoření vánočních dekorací. Tvoří děti společně s rodiči a pěkně si to vždy užijí. Zveme srdečně všchny rodiče z obou školek i ze školy.

V úterý 13. 12. 2022 v 15, 30 Vás srdečně zveme na Vánoční besídku dětí z MŠ Horní Bludovice. Můžete se těšit na pásmo písní, básniček a tanečků. Pokud nám maminky něco dobrého připraví (podobně jako na Strašidlácký den - ještě jednou moc děkujeme), děti si to užijí a Vy, hosté, si můžete dát kávičku a chvíli společně posedět.

Ve čtvrtek 15. 12. 2022 přijde dopoledne do MŠ Horní Bludovice Ježíšek s nadílkou. Pomůže nám jej přivolat pan místostarosta. Obecní úřad Horní Bludovice přispěl oběma školkám Ježíškovi na nadílku. Děkujeme.

V úterý 20. 12. 2022 v 15 hodin srdečně zveme rodiče s dětmi na Vánoční besídku dětí z MŠ Žermanice. Můžete se těšit na pásmo básniček, písniček, tanečků a ještě společného tvoření. Děti u dobrůtek a rodiče s kávičkou.

Ve čtvrtek 22. 12. 2022 přijde dopoledne do MŠ Horní Bludovice pan starosta a přečte nám pohádku, protože jsou Vánoce a protože je to již tradice a protože jsme zapojeni v projektu "Celé Česko čte dětem" a moc se těšíme.

V pátek 23. 12. 2022 jsou již obě mateřské školy uzavřeny a znovu se otevřou 3. 1. 2023, kdy společně se žáky ze základní školy rozveselíme budovy našich škol a školek.

Do té doby Vám přejeme vše dobré a dnes hezký den s úsměvem:-)