O třídě

Návštěva knihovny

Žáci 2. a 3. ročníku naší školy 18. 10. 2019 navštívili knihovnu, kde pracovnice knihovny paní Knyblová přečetla několik ukázek z knih o pozornosti, poslušnosti, vhodném chování, zodpovědnosti a ohleduplnosti. To jsou jen některá slova, která zde zazněla. Chovat se zodpovědně, být dětem správným vzorem, vytvořit bezpečné prostředí a naučit je bezpečně chovat, to vše vede k prevenci, která je snazší a levnější, než řešení nehod a úrazů. Být dětem vzorem správným chováním, vytvořit bezpečné prostředí a naučit je se chovat bezpečně i toto bylo cílem celé návštěvy knihovny. Odměnou za návštěvu a pozornost byla sladkost
a rozvrh hodin, který mohou žáci využít a přitom si ověřit i výpůjční dobu knihovny, která je vytištěna na druhé straně daného rozvrhu.

Mgr. Lenka Burgertová, tř. uč.

V letošním školním roce 2019/2020 navštěvuje 2. a 3. třídu 21 žáků. Třídní učitelkou je Mgr.Lenka Burgertová, která vyučuje ve 2. a 3. ročníku jazyk český, matematiku a jazyk anglický. Ostatní předměty vyučují Mgr. Marta Škutová a Mgr. Sylva Olšáková. Třída se nachází v 1. poschodí školy.

Broučkiáda

Tak jako každý rok se v naší škole ve čtvrtek 8. 11. konala tradiční Broučkiáda. Děti si přinesly světýlka (baterku, lampičku, lampión). Někteří malí, ale i velcí, včetně paní učitelek, se převlékli za broučky. Poté se všichni vydali na „broučí“ trasu a poznávali, jak vypadají Bludovice ve tmě. Po procházce se ve škole plnily „záludné“ úkoly. I když nebyly jednoduché, děti si s nimi poradily. Pro šikovné broučky byla nachystaná sladká odměna, kterou s chutí spořádali.

Slet broučků se vydařil, tak příští rok po zimním spánku opět na viděnou!

• 10.1.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Maškarní bál 12.3.2020 v 15.30 hod.
  • 5.1.2020 | Mateřská školka Lyžování Milí rodiče, v pondělí 6. 1. 2020 začínají přihlášené děti lyžovat s lyžařskou školičkou JAPA SPORT. Přejeme si kvalitní sníh:-). Hezký den:-)
  • 5.1.2020 | Mateřská školka Přání Vážení rodiče, přejeme Vám v roce 2020 hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. Přejeme Vám také dobrou náladu, pohodu a spoustu krásných zážitků. Hezký každý den a s úsměvem:-).