Spolupráce se SRPDŠ a ostatními spolky

SRPDŠ vytváří pro žáky MŠ a ZŠ akce sportovního a zábavného charakteru. Rovněž podporuje ZŠ a MŠ peněžitými dary. V letošním školním roce pracuje aktivní klub SRPDŠ , který se rozrostl o nové členy. Ve spolupráci se SRPDŠ jsme uspořádali mnoho akci.

Drakijáda

Děti se zúčastnily soutěže o nejlepšího draka, kterého vlastnoručně vyrobily ve spolupráci se svými rodiči, prarodiči a sourozenci. SRPDŠ připravilo pro děti odměny, malé občerstvení a opékání párků.

Mikulášská nadílka

Rodiče naší školy uspořádali pro děti mikulášskou nadílku. Školu poctil návštěvou nejen Mikuláš, ale i čert s andělem.

Zdobení perníčků

Maminky připravily perníkové těsto a děti si vyzkoušely své pekařské umění. Perníčky se opravdu povedly.

Karneval

V tomto školním roce jsme uspořádali dětský karneval, který se konal v Kulturním sále Obecního úřadu v Soběšovicích. O program se tentokrát postaral klaun Hopsalín. Po ukončení programu následovala zábavná diskotéka a tombola. Maminky a babičky napekly a připravily spoustu dobrot

Velikonoční překvapení

Maminky ze SRPDŠ Navštívily děti ve škole i ve školce kde poschovávaly dětem Kinder-vajíčka. Děti je pak musely hledat a každý, kdo vajíčko našel, mohl si na něm pochutnat

Dopravní dopoledne

Rodiče za obecním úřadem nakreslili dopravní hřiště, kde se děti mohly projet na svých kolech nebo koloběžkách.

Dětské radovánky

Letošní radovánky proběhly na víceúčelovém hřišti- tentokrát v indiánském stylu. Nejen děti, ale i některé paní učitelky se předvedly v indiánských maskách. Celá škola si připravila bohatý program v podobě různých tanečních vystoupení. Proběhlo zde i loučení s žáky 5. ročníku, kteří již ze školy odcházejí. U této příležitosti jsme pasovali předškoláčky na budoucí prvňáčky. Všichni se po ukončení programu mohli zapojit do různých soutěží, které pro ně připravily maminky ze SRPDŠ. Obecní úřad zařídil pro děti i skákací hrad. Vše vyvrcholilo bohatou tombolou.

• 5.3.2019 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Akce knihovny Horní Bludovice NOC S ANDERSENEM
  • 3.3.2019 | Mateřská školka NANEČISTO Milí rodiče, další setkání s předškoláčky se koná v úterý 26. 3. 2019 v 16 hodin. Těšíme se na setkání. Hezký den:-).
  • 25.2.2019 | Mateřská školka Zápis do mateřské školy Milí rodiče, dovolujeme si Vás pozvat k zápisu do mateřské školy, který se koná  v úterý 7. 5. 2019 od 13,00 - 17, 00 hod.  Potřebné dokumenty jsou ke stažení v  sekci "Dokumenty" zde na…