Spolupráce s obcí

Obecní úřad Horní Bludovice je zřizovatelem ZŠ a MŠ Horní Bludovice. Znamená to, že Obecní úřad se stará hlavně o materiální podporu celé školy a je správcem budovy.

Obec Horní Bludovice ve spolupráci se školou vybudovala v areálu školní zahrady dětské hřiště, které bylo dokončeno v září 2012. V areálu tohoto hřiště jsme vybudovali učebnu v přírodě i s altánem. Zahrada byla nově osázená listnatými stromy a okrasnými keři.

Zahájení školního roku

Paní starostka a představitelé obce pravidelně navštěvují zahájení školního roku. Prvňáčci dostali od obce krásné kornouty a upomínkový list na vstup do první třídy.

Účast ředitelky školy na zasedání rady obce Horní Bludovice

Ředitelka ZŠ průběžně informuje zřizovatele o dění ve škole i o hospodaření školy.

Vítání občánků

Žáci naší školy již tradičně vystupují se svým kulturním programem na vítání občánků do života obce.

Kulturní vystoupení u příležitosti, stříbrné, zlaté, nebo diamantové svatby

Žáci rovněž již tradičně vystupují se svým kulturním programem u příležitosti významných životních výročí.

Mikulášská nadílka na Myslivecké chatě

Děti měly připravené krátké vystoupení a potom je čekala mikulášská nadílka.

Vánoční jarmark a vánoční akademie

U příležitosti rozsvícení vánočního stromu, první adventní neděli, uspořádala Obec Horní Bludovice ve spolupráci se školou vánoční jarmark. Žáci ZŠ připravili na tento jarmark mnoho různých vánočních dekorací, svícnů, obrázků s vánoční tematikou, vánočních ozdob, přání a dalších drobností. Celá škola si připravila na tento slavnostní den vánoční akademii. Vystoupení se účastnili všichni žáci naší školy. Akademie dětí výrazně přispěla k navození kouzelné vánoční atmosféry. Po ukončení vystoupení a rozsvícení vánočního stromu na děti čekalo sladké občerstvení.

Škola v přírodě

Obec Horní Bludovice se podílela na úhradě nákladů spojených se školou v přírodě, která proběhla od 20 do 25. května 2013 v penzionu Beskydy na Visalájích.

Dětské radovánky

Na dětské radovánky zajistil Obecní úřad nafukovací hrad.

Ukončení školního roku

Paní starostka a představitelé obce pravidelně navštěvují, nejen zahájení, ale i ukončení školního roku.

Zateplení budovy, výměna oken a nová fasáda školy

• 5.3.2019 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Akce knihovny Horní Bludovice NOC S ANDERSENEM
  • 3.3.2019 | Mateřská školka NANEČISTO Milí rodiče, další setkání s předškoláčky se koná v úterý 26. 3. 2019 v 16 hodin. Těšíme se na setkání. Hezký den:-).
  • 25.2.2019 | Mateřská školka Zápis do mateřské školy Milí rodiče, dovolujeme si Vás pozvat k zápisu do mateřské školy, který se koná  v úterý 7. 5. 2019 od 13,00 - 17, 00 hod.  Potřebné dokumenty jsou ke stažení v  sekci "Dokumenty" zde na…