Naše projekty

Projekty:

Výsledek obrázku pro mšmt          Výsledek obrázku pro mšmt

Cesta za poznáním 2018 - ZŠ a MŠ Horní Bludovice

CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0010182

Specifický cíl: 02.3.68.1 Zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ

02.3.68.2 Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích

02.3.68.5 Zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce

Tento projekt je financován z prostředků Evropských strukturálních a investičních fondů

UČÍME SE PODNIKAVOSTI

je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování odborné platformy 42 centerkolegiální podpory s kvalifikovanými pedagogickými pracovníky, kteří budou schopni efektivně sdílet a předávat své zkušenosti v oblasti podpory podnikavosti žáků základních škol.

Výsledek obrázku pro evropská unie

EVROPSKÁ UNIE

Evropské strukturální a investiční fondy

OP Výzkum, vývoj a vzdělávání

Výsledek obrázku pro mšmt

VÝUKA PŘÍRODNÍCH VĚD NOVĚ,

CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_010/0000520je spolufinancován Evropskou unií. Hlavním cílem je modernizace výuky přírodovědných předmětů prohloubením poznatků pedagogů v moderních technikách výuky se zapojením elektronických měřících zařízení s důrazem na kooperaci učitelů a žáků při řešení jednotlivých didaktických problémů.

Výsledek obrázku pro evropská unie

EVROPSKÁ UNIE

Evropské strukturální a investiční fondy

OP Výzkum, vývoj a vzdělávání

Projekty ESF

Ovoce do škol

Účastníme se projektu ,,Ovoce do škol", který probíhá v České Republice již čtvrtým rokem ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvem zemědělství.
Cílem projektu je vytvářet lepší stravovací návyky u dětí, bojovat proti narůstající dětské obezitě a podporovat zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny u dětí.

Počítač je náš kamarád

Naše škola je zapojena do projektu ,, Počítač je náš kamarád ".
V rámci tohoto projektu učitelé vytvářejí pro žáky sady výukových materiálů především v elektronické podobě, což vede ke zkvalitnění výuky. Z finančních prostředků získaných z tohoto projektu jsme značně zmodernizovali výpočetní techniku na naší škole.

Moderní ředitelka

Naše škola je zapojena do pilotního ověření vzdělávacích programů „Moderní ředitelka“ nebo „Budoucnost“ v rámci projektu „Podpora profesního rozvoje pedagogů a spolupráce škol se zaměstnavateli“, se zkráceným názvem „Profesní růst ve školství“, reg. č.: CZ.1.07/1.3.44/02.0045, který realizuje v rámci OP VK Okresní hospodářská komora Karviná.

• 5.3.2019 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Akce knihovny Horní Bludovice NOC S ANDERSENEM
  • 3.3.2019 | Mateřská školka NANEČISTO Milí rodiče, další setkání s předškoláčky se koná v úterý 26. 3. 2019 v 16 hodin. Těšíme se na setkání. Hezký den:-).
  • 25.2.2019 | Mateřská školka Zápis do mateřské školy Milí rodiče, dovolujeme si Vás pozvat k zápisu do mateřské školy, který se koná  v úterý 7. 5. 2019 od 13,00 - 17, 00 hod.  Potřebné dokumenty jsou ke stažení v  sekci "Dokumenty" zde na…