Modernizace školy

V letošním školním roce jsme se zaměřili především na obnovu a rozvoj výpočetní techniky. Z projektu EU jsme zakoupili 10ks Ipadů pro MŠ a 10ks  Ipadů pro ZŠ a také ve dvou třídách byly zakoupeny interaktivní tabule.

Pro zlepšení pracovních podmínek pro vedoucí školní jídelny byl zakoupen nábytek do kanceláře.

• 11.4.2021 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Testování žáků a dětí Vážení rodiče, zde je ke shlédnutí instruktážní video k testům, které máme k dispozici v naší škole a školce Horní Bludovice i Žermanice. Děkujeme, že mu věnujete pozornost. Pěkný den:-)…
  • 7.4.2021 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Informace k provozu škol Vážení rodiče, v sekci "Dokumenty ZŠ a Dokumenty MŠ" se můžete seznámit s letáky k testování dětí a také s informacemi pro rodiče. Děkujeme a přejeme hezký den :-)
  • 7.4.2021 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Otevírání škol FÁZE OTEVÍRÁNÍ ŠKOL