Modernizace školy

V letošním školním roce jsme se zaměřili především na obnovu a rozvoj výpočetní techniky. Z projektu EU pod názvem Počítač je můj kamarád jsme vybavili jednu učebnu interaktivní tabulí a 6 počítači s příslušenstvím. Do další třídy jsme zakoupili z finančních prostředků tohoto projektu novou terminálovou učebnu. Pro zkvalitnění výuky jazyků jsme pořídili velmi moderní jazykovou laboratoř Mercurius. S tímto rozvojem výpočetní techniky bylo nutné vybudování rozsáhlé kabeláže. S rozvojem výpočetní techniky jsme zakoupili pro žáky nové výukové programy.

Pro zlepšení pracovních podmínek pro pedagogy jsme vytvořili dva kabinety pro vyučující a sekretariát. Ředitelna byla vybavena novým nábytkem a vytvořil se tak prostor pro konání provozních porad, protože ve škole nemáme sborovnu.

Další prioritou se stala modernizace školní kuchyně, která již byla značně zastaralá. Provedli jsme částečnou rekonstrukci kuchyně a zabudovali zde myčku i s mycím pultem, dále bylo zakoupeno zařízení pro udržení stálé teploty pokrmů a nové nádobí.

V tomto školním roce jsme vybudovali, za velké podpory  obecního úřadu, dětské hřiště, které využívají děti mateřské školy i žáci základní školy. V tomto areálu jsme zřídili i učebnu v přírodě s altánkem. Tento areál byl osázen stromy, okrasnými rostlinami a živým plotem.

• 5.3.2019 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Akce knihovny Horní Bludovice NOC S ANDERSENEM
  • 3.3.2019 | Mateřská školka NANEČISTO Milí rodiče, další setkání s předškoláčky se koná v úterý 26. 3. 2019 v 16 hodin. Těšíme se na setkání. Hezký den:-).
  • 25.2.2019 | Mateřská školka Zápis do mateřské školy Milí rodiče, dovolujeme si Vás pozvat k zápisu do mateřské školy, který se koná  v úterý 7. 5. 2019 od 13,00 - 17, 00 hod.  Potřebné dokumenty jsou ke stažení v  sekci "Dokumenty" zde na…