Matematická olympiáda

29.1.2021

Matematická olympiáda

V polovině ledna proběhla na naší škole soutěž Matematická olympiáda. Umístění bylo následující:

1.místo - Eliška Šimšálková

2.místo - Dorota Brinzíková

3.místo - Karolína Kornetová

Vítězka Eliška Šimšálková bude naši školu reprezentovat v okresním finále v Havířově. Už nyní ji držíme palce.

PaedDr. Jaroslav Jurečka

• 11.4.2021 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Testování žáků a dětí Vážení rodiče, zde je ke shlédnutí instruktážní video k testům, které máme k dispozici v naší škole a školce Horní Bludovice i Žermanice. Děkujeme, že mu věnujete pozornost. Pěkný den:-)…
  • 7.4.2021 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Informace k provozu škol Vážení rodiče, v sekci "Dokumenty ZŠ a Dokumenty MŠ" se můžete seznámit s letáky k testování dětí a také s informacemi pro rodiče. Děkujeme a přejeme hezký den :-)
  • 7.4.2021 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Otevírání škol FÁZE OTEVÍRÁNÍ ŠKOL