Změna navedení inkasa

2.9.2020

Dobrý den,

výše nastavení  inkasa bylo omylem napsáno v přihlášce ke stravování od měsíce října. Prosím, o změnu výše inkasa již od měsíce ZÁŘÍ.

Děkuji Růžena Cieslarová, vedoucí školní jídelny

• 6.6.2021 | Mateřská školka Akce v červnu - drobné změny Milí rodiče, v pátek dne 11 6. se budeme fotografovat a to kolem 8. 00 hod. -  pro bližší informace, prosím, volejte nebo se ptejte při příchodu do MŠ. Ve středu 9. 6. 2021 se budeme loučit s…
  • 1.6.2021 | Mateřská školka Přání ke Dni dětí Milé děti, přejeme Vám společně s Fouskem a celou jeho partou krásný Den dětí. Přejeme Vám v tento sváteční den hodně zdraví, štěstí a dobré nálady. Užijte si to. Krásný den:-)
  • 1.6.2021 | Mateřská školka Zrušeno fotografování Milí rodiče, fotografování dne 2. 6. 2021 je zrušeno. Děkujeme za pochopení. O náhradním termínu Vás včas vyrozumíme. Hezký den:-)