Úvod > Mateřská škola > Mateřská škola Horní Bludovice > Aktuality MŠ Horní Bludovice > Akce v říjnu a listopadu

Akce v říjnu a listopadu

v pondělí 24. 10. 2022 si budeme dlabat dýně, které jste nám darovali na naši výstavku. Pokud se nám to podaří, uvaříme si z jedné /možná ze dvou - dostaneme Hokaido od Karolínčiny maminky/ polévku. Přineste si, prosím, skleničku od přesnídávky :-).

V úterý 25. 10. 2022 to dopoledne oslavíme a zasoutěžíme si se strašidly. Dvě strašidla - od Alexinky a Oldíka máme na schodech. Draka od Honzíka na okně.

Ale s dětskými strašidly...to bude teprve zábava. Těšíme se na kostýmy a masky. Někteří se neradi převlékají - nevadí, nebudeme to lámat přes koleno.

Již s předstihem hlásíme, že Broučkiáda /baterka, svítilna, lampion, tykadla.../proběhne v úterý 1. 11. 2022 /je to za chvíli...čas tak rychle letí.../ v 17 hodin.

A hned v pátek 11. 11. 2022 v 9 hodin a na Svatého Martina ...pojedeme do Těrlicka na Filmový festival a pohádku "Princezna rebelka"

A v sobotu 26. 11. 2022 nás čeká vystoupení na Jarmarku a před tím musíme stihnout vytvořit, upéct a nazdobit perníčky. :-)

Přejeme Vám hezký den a s úsměvem :-).