Informace ze školky

30.8.2021

Milí rodiče a děti,

ve středu 1. 9. 2021 se na Vás těšíme v Mateřské škole Horní Bludovice a Mateřské škole Žermanice. Co s sebou do školky jste již jistě našli v dokumentech MŠ zde na webu. Zde také  přikládáme dokumenty o docházce do školky v době mimořádných opatření a také  přihlášku ke stravování.

Fousek a hračky a prostě všichni se na Vás těšíme. Nové děti si budou moci do herny přivést maminku či tatínka, aby si ten slavnostní první den všichni užili. Ostatní děti se s rodiči rozloučí v šatně - Vy to zvládnete, jste naše šikulky.

Tak se na ten den všichni  pořádně vyspinkejte a s dobrou náladou ....huráááá za námi. 

Zatím se mějte hezky a ...ve středu ahooooooj. Vaše paní uřitelky, Fousek a jeho kamarádi a spooousta hraček.

 

Pěkný den s úsměvem :-)


Zpět

Aktuality
  • 22.9.2021 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Příměstské tábory v mikroregionu Příměstské tábory
    | detail |
  • 6.9.2021 | Mateřská školka Třídní schůzky Milí rodiče,   ve středu 8. 9. 2021 v 16 hodin se konají v Mateřské škole Horní Bludovice třídní schůzky. Jsou určeny i pro rodiče z Mateřské školy Žerrmanice. Děkujeme a přejeme hezký den…
    | detail |
  • 30.8.2021 | Mateřská školka Informace ze školky Milí rodiče a děti, ve středu 1. 9. 2021 se na Vás těšíme v Mateřské škole Horní Bludovice a Mateřské škole Žermanice. Co s sebou do školky jste již jistě našli v dokumentech MŠ zde na webu.…
    | detail |

Archív aktualit