Seznam přijatých dětí do mateřské školy

21.5.2021

Dokument

Vážení rodiče,

blahopřejeme Vám k přijetí Vašich dětí do naší mateřské školy. Je nám nesmírně líto, že jsme nemohli vyhovět všem. Přejeme přijatým i nepřijatým dětem hlavně zdraví a stále skvělé nápady. Vám rodičům zase optimistickou mysl, naději a  pohodu. S dětmi, které budou navštěvovat naši mateřskou školu, se těšíme na nové zážitky. S vámi ostatními si na ty zážitky možná počkáme do příštího školního roku.....

Krásný den s úsměvem :-)
Zpět

Aktuality
  • 6.9.2021 | Mateřská školka Třídní schůzky Milí rodiče,   ve středu 8. 9. 2021 v 16 hodin se konají v Mateřské škole Horní Bludovice třídní schůzky. Jsou určeny i pro rodiče z Mateřské školy Žerrmanice. Děkujeme a přejeme hezký den…
    | detail |
  • 30.8.2021 | Mateřská školka Informace ze školky Milí rodiče a děti, ve středu 1. 9. 2021 se na Vás těšíme v Mateřské škole Horní Bludovice a Mateřské škole Žermanice. Co s sebou do školky jste již jistě našli v dokumentech MŠ zde na webu.…
    | detail |
  • 28.8.2021 | 1. třída | 2. třída | 3. třída Informace Informace pro rodiče
    | detail |

Archív aktualit