Zahájení školního roku v mateřské škole

28.8.2020

Milí rodiče,

opět nastal čas, kdy děti nastoupí do mateřské školy. Pro všechny děti ("staré" i "nové") je to vytržení z jejich prázdninové pohody. Už to ráno....Někdo ráno vstává rád, jiný nikoliv. Přejeme Vám, ať vše zvládnete s úsměvem a klidem a těšením se na nové zážitky.

Provoz školky začíná 1. 9. 2020 (úterý) v 6. 30 hodin a končí v 16. 00 hodin. Do školky se přichází do 8. 00 hodin.

Co děti potřebují do mateřské školy najdete v dokumentech MŠ zde na webu.:-)

Nově příchozí děti si vyberou v šatně svoji značku.:-)

Děti, které již do školky chodily, mají svoji původní značku.:-)

Nově příchozí děti si vezmou maminku nebo tatínka s sebou do herny, aby na tu událost nebyly samy. Slavnostní zahájení se koná tak, že "staré děti" se vítají s hračkami a paní učitelkami a hrají si. "Nové" děti si s maminkou či tatínkem prohlíží, jak ta školka vlastně pořádně vypadá....kde jsou auta, panenky...proč má ta plyšová kachnička na hlavě zimní čepici...kdo jsou ti další kamarádi....Všechny děti mohou být ve školce třeba půl hodinky, hodinku, celý den. U nových dětí ale celý den nedoporučujeme. Je to pro ně příliš dlouhá doba bez maminky. Umožňujeme rodičům využít možnosti postupné adaptace a zvykání si na školku. Vstoupit do herny však mohou rodiče nových dětí pouze první den (v roušce) a to na cca max. hodinu. Tato vstřícnost a zároveň opatření s omezením je ochranou pro všechny.


Moc se na Vás těšíme a dětem vzkažte: " Kocourek Fousek už má v košíku lízátka...chtěl pro Vás gumové myši...ale zrovna je v kočičím obchodě neměli. Moc se na Vás těší a pomáhal uklízet hračky, aby se Vám u nás líbilo."

Milí rodiče....zvládneme to společně...na otázky jsme všichni připraveni...čtěte, prosím, nástěnku (až budete ve školce)....webové stránky....třídní schůzka také bude....a hurá do toho:-).

Děkujeme a krásný den s úsměvem:-)


Zpět

Aktuality
  • 1.11.2020 | 1. třída | 2. třída | 3. třída Online výuka Milí rodiče a žáci, od 2. 11. 2020 pokračuje distanční výuka. Rozvrh hodin se nemění.
    | detail |
  • 24.10.2020 | 1. třída | 2. třída | 3. třída Info pro rodiče Odkazy
    | detail |
  • 22.10.2020 | 1. třída | 2. třída | 3. třída Informace 26. - 27. 10. 2020
    | detail |

Archív aktualit