Vánoční besídka - připomínáme :-)

13.12.2019

Milí rodiče, babičky, dědečkové, tety, strejdové a hosté,

srdečně Vás zveme na naši tradiční "Vánoční besídku", která se koná v úterý dne 17. 12. 2019 v 15,30 hodin v prostorách naší mateřské školy. Připravili jsme si pro Vás krátké vystoupení, po kterém Ježíšek dětem možná něco nadělí. Větší část nadílky nám dal v pátek, kdy nám paní starostka přečetla pohádku v rámci projektu "Celé Česko čte dětem" a také u příležitosti vánočních svátků. Pořád je tam však možnost, že dětem, které teď byly nemocné, také něco do školky přinese. Moc se na Vás těšíme a krásné sváteční dny Vám přejeme. Budeme také moc rádi, pokud nám maminky či babičky připraví nějakou dobrůtku za vystoupení. Děkujeme a přejeme krásný den.:-)


"Vánoční stromeček zavoněl v pokoji,

maminka u stolu jablíčko rozkrojí,

a když ho rozkrojí uvidí hvězdičku, která se schovala v červeném jablíčku."

Krásné svátky....:-)


Zpět

Aktuality
  • 10.1.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Maškarní bál 12.3.2020 v 15.30 hod.
    | detail |
  • 5.1.2020 | Mateřská školka Lyžování Milí rodiče, v pondělí 6. 1. 2020 začínají přihlášené děti lyžovat s lyžařskou školičkou JAPA SPORT. Přejeme si kvalitní sníh:-). Hezký den:-)
    | detail |
  • 5.1.2020 | Mateřská školka Přání Vážení rodiče, přejeme Vám v roce 2020 hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. Přejeme Vám také dobrou náladu, pohodu a spoustu krásných zážitků. Hezký každý den a s úsměvem:-).
    | detail |

Archív aktualit