Vánoční besídka - připomínáme :-)

13.12.2019

Milí rodiče, babičky, dědečkové, tety, strejdové a hosté,

srdečně Vás zveme na naši tradiční "Vánoční besídku", která se koná v úterý dne 17. 12. 2019 v 15,30 hodin v prostorách naší mateřské školy. Připravili jsme si pro Vás krátké vystoupení, po kterém Ježíšek dětem možná něco nadělí. Větší část nadílky nám dal v pátek, kdy nám paní starostka přečetla pohádku v rámci projektu "Celé Česko čte dětem" a také u příležitosti vánočních svátků. Pořád je tam však možnost, že dětem, které teď byly nemocné, také něco do školky přinese. Moc se na Vás těšíme a krásné sváteční dny Vám přejeme. Budeme také moc rádi, pokud nám maminky či babičky připraví nějakou dobrůtku za vystoupení. Děkujeme a přejeme krásný den.:-)


"Vánoční stromeček zavoněl v pokoji,

maminka u stolu jablíčko rozkrojí,

a když ho rozkrojí uvidí hvězdičku, která se schovala v červeném jablíčku."

Krásné svátky....:-)


Zpět

Aktuality
  • 2.6.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Nabídka Příměstké tábory - turnusy
    | detail |
  • 2.6.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Přihláška na tábor Přihláška na příměstský tábor pro děti pracujících rodičů
    | detail |
  • 2.6.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Příměstské tábory Informace k příměstským táborům
    | detail |

Archív aktualit