Info ze školky o "Broučkiádě"

5.11.2019

Milí rodiče,

srdečně Vás zveme i s Vašimi dětmi na "Broučkiádu". 

"Broučkiáda" je  průvod dětí převlečených za broučky, berušky, motýlky,....(není podmínkou). Broučci si v doprovodu rodičů projdou krátkou trasu Horními Bludovicemi. Vše se koná, když už je úplná tma. To znamená, že jsou žádoucí jakákoliv světýlka, včetně pořádných baterek a reflexních prvků na oděvech. Děti si také zasoutěží a dostanou sladkou odměnu. Pro všechny je připraven teplý čaj.

Takže 12. 11. 2019 v 17 hodin se těšíme.

                                                          Hezký den:-)


Zpět

Aktuality
  • 10.11.2019 | Mateřská školka Perníčkování Milé maminky, ve čtvrtek 14. 11. 2019 dopoledne budeme s dětmi vykrajovat perníčky. Budeme rádi, pokud si uděláte čas a přijdete nám pomoci. Uvítáme také perníková těsta. Předem děkujeme za…
    | detail |
  • 9.11.2019 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Listopad AKCE
    | detail |
  • 5.11.2019 | Mateřská školka Info ze školky o "Broučkiádě" Milí rodiče, srdečně Vás zveme i s Vašimi dětmi na "Broučkiádu".  "Broučkiáda" je  průvod dětí převlečených za broučky, berušky, motýlky,....(není podmínkou). Broučci si v doprovodu rodičů…
    | detail |

Archív aktualit