Info ze školky o "Broučkiádě"

5.11.2019

Milí rodiče,

srdečně Vás zveme i s Vašimi dětmi na "Broučkiádu".

"Broučkiáda" je  průvod dětí převlečených za broučky, berušky, motýlky,....(není podmínkou). Broučci si v doprovodu rodičů projdou krátkou trasu Horními Bludovicemi. Vše se koná, když už je úplná tma. To znamená, že jsou žádoucí jakákoliv světýlka, včetně pořádných baterek a reflexních prvků na oděvech. Děti si také zasoutěží a dostanou sladkou odměnu. Pro všechny je připraven teplý čaj.

Takže 12. 11. 2019 v 17 hodin se těšíme.

Hezký den:-)

• 2.6.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Nabídka Příměstké tábory - turnusy
  • 2.6.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Přihláška na tábor Přihláška na příměstský tábor pro děti pracujících rodičů
  • 2.6.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Příměstské tábory Informace k příměstským táborům