Podzimní výstavka

14.10.2019

Milí rodiče,

rozhodli jsme se v Mateřské škole Horní Bludovice uspořádat "Podzimní výstavku ovoce, zeleniny a přírodnin". Rádi bychom Vás požádali o spolupráci. Budeme rádi za jakékoliv "exponáty" na naši výstavku. Kromě toho také budujeme "Bramborovou školku". Věříme, že vašeho bramborového panáčka či panenku zapíšete do naší školky. Přijímáme i bramborová zvířátka. Ať je v naší školce veselo. Nezapomeňte, že každý, kdo chodí do školky, má své jméno :-).

Těšíme se na vše, co přinesete. Moc děkujeme:-).

                            Hezký den:-)

 


Zpět

Aktuality
  • 10.1.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Maškarní bál 12.3.2020 v 15.30 hod.
    | detail |
  • 5.1.2020 | Mateřská školka Lyžování Milí rodiče, v pondělí 6. 1. 2020 začínají přihlášené děti lyžovat s lyžařskou školičkou JAPA SPORT. Přejeme si kvalitní sníh:-). Hezký den:-)
    | detail |
  • 5.1.2020 | Mateřská školka Přání Vážení rodiče, přejeme Vám v roce 2020 hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. Přejeme Vám také dobrou náladu, pohodu a spoustu krásných zážitků. Hezký každý den a s úsměvem:-).
    | detail |

Archív aktualit