Podzimní výstavka

14.10.2019

Milí rodiče,

rozhodli jsme se v Mateřské škole Horní Bludovice uspořádat "Podzimní výstavku ovoce, zeleniny a přírodnin". Rádi bychom Vás požádali o spolupráci. Budeme rádi za jakékoliv "exponáty" na naši výstavku. Kromě toho také budujeme "Bramborovou školku". Věříme, že vašeho bramborového panáčka či panenku zapíšete do naší školky. Přijímáme i bramborová zvířátka. Ať je v naší školce veselo. Nezapomeňte, že každý, kdo chodí do školky, má své jméno :-).

Těšíme se na vše, co přinesete. Moc děkujeme:-).

                            Hezký den:-)

 


Zpět

Aktuality
  • 10.11.2019 | Mateřská školka Perníčkování Milé maminky, ve čtvrtek 14. 11. 2019 dopoledne budeme s dětmi vykrajovat perníčky. Budeme rádi, pokud si uděláte čas a přijdete nám pomoci. Uvítáme také perníková těsta. Předem děkujeme za…
    | detail |
  • 9.11.2019 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Listopad AKCE
    | detail |
  • 5.11.2019 | Mateřská školka Info ze školky o "Broučkiádě" Milí rodiče, srdečně Vás zveme i s Vašimi dětmi na "Broučkiádu".  "Broučkiáda" je  průvod dětí převlečených za broučky, berušky, motýlky,....(není podmínkou). Broučci si v doprovodu rodičů…
    | detail |

Archív aktualit