Podzimní výstavka

14.10.2019

Milí rodiče,

rozhodli jsme se v Mateřské škole Horní Bludovice uspořádat "Podzimní výstavku ovoce, zeleniny a přírodnin". Rádi bychom Vás požádali o spolupráci. Budeme rádi za jakékoliv "exponáty" na naši výstavku. Kromě toho také budujeme "Bramborovou školku". Věříme, že vašeho bramborového panáčka či panenku zapíšete do naší školky. Přijímáme i bramborová zvířátka. Ať je v naší školce veselo. Nezapomeňte, že každý, kdo chodí do školky, má své jméno :-).

Těšíme se na vše, co přinesete. Moc děkujeme:-).

                            Hezký den:-)

 


Zpět

Aktuality
  • 2.6.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Nabídka Příměstké tábory - turnusy
    | detail |
  • 2.6.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Přihláška na tábor Přihláška na příměstský tábor pro děti pracujících rodičů
    | detail |
  • 2.6.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Příměstské tábory Informace k příměstským táborům
    | detail |

Archív aktualit