14.10.2019

Vážení rodiče,

platby školného za docházku do mateřské školy probíhají i nadále v prostorách Mateřské školy Horní Bludovice do 5. dne v měsíci. Platby za stravu jsou od října 2019 prováděny bezhotovostně. Informace jste obdrželi v průběhu měsíce září. Případné dotazy k novému způsobu hrazení stravy zodpoví vedoucí školní jídelny.

Děkujeme a přejeme hezký den:-)

• 6.6.2021 | Mateřská školka Akce v červnu - drobné změny Milí rodiče, v pátek dne 11 6. se budeme fotografovat a to kolem 8. 00 hod. -  pro bližší informace, prosím, volejte nebo se ptejte při příchodu do MŠ. Ve středu 9. 6. 2021 se budeme loučit s…
  • 1.6.2021 | Mateřská školka Přání ke Dni dětí Milé děti, přejeme Vám společně s Fouskem a celou jeho partou krásný Den dětí. Přejeme Vám v tento sváteční den hodně zdraví, štěstí a dobré nálady. Užijte si to. Krásný den:-)
  • 1.6.2021 | Mateřská školka Zrušeno fotografování Milí rodiče, fotografování dne 2. 6. 2021 je zrušeno. Děkujeme za pochopení. O náhradním termínu Vás včas vyrozumíme. Hezký den:-)