Volná kapacita MŠ Žermanice

3.9.2019

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vám oznámit, že se uvolnilo 1 místo v kolektivu dětí Mateřské školy Žermanice. Kapacita této mateřské školy se zaplňuje nejvýše do počtu 14 dětí a  je charakteristická svým rodinným prostředím. Pokud máte zájem umístit své dítě právě do této mateřské školy, rádi Vás uvidíme. Bližší informace Vám podá ředitelka Základní školy a Mateřské školy Horní Bludovice, příspěvkové organizace, paní Mgr. Světlana Šipulová.

Přejeme Vám příjemný den s úsměvem:-)


Zpět

Aktuality
  • 14.10.2019 | Mateřská školka Podzimní výstavka Milí rodiče, rozhodli jsme se v Mateřské škole Horní Bludovice uspořádat "Podzimní výstavku ovoce, zeleniny a přírodnin". Rádi bychom Vás požádali o spolupráci. Budeme rádi za jakékoliv…
    | detail |
  • 14.10.2019 | Mateřská školka Informace Vážení rodiče, platby školného za docházku do mateřské školy probíhají i nadále v prostorách Mateřské školy Horní Bludovice do 5. dne v měsíci. Platby za stravu jsou od října 2019 prováděny…
    | detail |
  • 12.9.2019 | Mateřská školka Schůzka v MŠ Vážení rodiče, v úterý dne 17. 9. 2019 v 16 hodin se koná schůzka v herně Mateřské školy Horní Bludovice. Jsou srdečně zváni všichni rodiče obou školek (Žermanice i Bludovice). A jsou také…
    | detail |

Archív aktualit