Volná kapacita MŠ Žermanice

3.9.2019

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vám oznámit, že se uvolnilo 1 místo v kolektivu dětí Mateřské školy Žermanice. Kapacita této mateřské školy se zaplňuje nejvýše do počtu 14 dětí a  je charakteristická svým rodinným prostředím. Pokud máte zájem umístit své dítě právě do této mateřské školy, rádi Vás uvidíme. Bližší informace Vám podá ředitelka Základní školy a Mateřské školy Horní Bludovice, příspěvkové organizace, paní Mgr. Světlana Šipulová.

Přejeme Vám příjemný den s úsměvem:-)


Zpět

Aktuality
  • 10.11.2019 | Mateřská školka Perníčkování Milé maminky, ve čtvrtek 14. 11. 2019 dopoledne budeme s dětmi vykrajovat perníčky. Budeme rádi, pokud si uděláte čas a přijdete nám pomoci. Uvítáme také perníková těsta. Předem děkujeme za…
    | detail |
  • 9.11.2019 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Listopad AKCE
    | detail |
  • 5.11.2019 | Mateřská školka Info ze školky o "Broučkiádě" Milí rodiče, srdečně Vás zveme i s Vašimi dětmi na "Broučkiádu".  "Broučkiáda" je  průvod dětí převlečených za broučky, berušky, motýlky,....(není podmínkou). Broučci si v doprovodu rodičů…
    | detail |

Archív aktualit