Volná kapacita MŠ Žermanice

3.9.2019

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vám oznámit, že se uvolnilo 1 místo v kolektivu dětí Mateřské školy Žermanice. Kapacita této mateřské školy se zaplňuje nejvýše do počtu 14 dětí a  je charakteristická svým rodinným prostředím. Pokud máte zájem umístit své dítě právě do této mateřské školy, rádi Vás uvidíme. Bližší informace Vám podá ředitelka Základní školy a Mateřské školy Horní Bludovice, příspěvkové organizace, paní Mgr. Světlana Šipulová.

Přejeme Vám příjemný den s úsměvem:-)

• 12.9.2019 | Mateřská školka Schůzka v MŠ Vážení rodiče, v úterý dne 17. 9. 2019 v 16 hodin se koná schůzka v herně Mateřské školy Horní Bludovice. Jsou srdečně zváni všichni rodiče obou školek (Žermanice i Bludovice). A jsou také…
  • 10.9.2019 | Mateřská školka Fotografování Milí rodiče, v pátek 13. 9. 2019 se fotografujeme na jednotlivé sady fotografií s "Vánoční tematikou". Součástí fotografování bude shlédnutí programu mobilního planetária. Těšíme se:-)
  • 10.9.2019 | Mateřská školka Divadlo Milí rodiče, ve čtvrtek 12. 9. 2019 v 8, 00 hod. přijede do naší mateřské školy divadlo s pohádkou "Dědeček Hříbeček" Těšíme se na představení:-).