Volná kapacita MŠ Žermanice

3.9.2019

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vám oznámit, že se uvolnilo 1 místo v kolektivu dětí Mateřské školy Žermanice. Kapacita této mateřské školy se zaplňuje nejvýše do počtu 14 dětí a  je charakteristická svým rodinným prostředím. Pokud máte zájem umístit své dítě právě do této mateřské školy, rádi Vás uvidíme. Bližší informace Vám podá ředitelka Základní školy a Mateřské školy Horní Bludovice, příspěvkové organizace, paní Mgr. Světlana Šipulová.

Přejeme Vám příjemný den s úsměvem:-)


Zpět

Aktuality
  • 10.1.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Maškarní bál 12.3.2020 v 15.30 hod.
    | detail |
  • 5.1.2020 | Mateřská školka Lyžování Milí rodiče, v pondělí 6. 1. 2020 začínají přihlášené děti lyžovat s lyžařskou školičkou JAPA SPORT. Přejeme si kvalitní sníh:-). Hezký den:-)
    | detail |
  • 5.1.2020 | Mateřská školka Přání Vážení rodiče, přejeme Vám v roce 2020 hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. Přejeme Vám také dobrou náladu, pohodu a spoustu krásných zážitků. Hezký každý den a s úsměvem:-).
    | detail |

Archív aktualit