Začátek školního roku

29.8.2019

Vážení rodiče a děti,

těšíme se na Vás v pondělí 2. 9. 2019 v Mš Horní Bludovice i v Mš Žermanice. Provoz mateřských škol je 6, 30 - 16 hodin. Doporučujeme přijít s dětmi, které ještě mateřskou školu nenavštěvovaly, mezi 7, 00 - 8, 00 hodinou. První dny bývají adaptační, proto můžete s dětmi chvíli zůstat v herně a společně se seznamovat s prostředím. Vypravujte se do školky v klidu, bez zbytečného spěchu. První zkušenost může adaptaci napomoci nebo ji znesnadnit. Co děti potřebují do mateřské školy se dočtete v sekci "Dokumenty MŠ". Školné a stravné se hradí v Mateřské škole Horní Bludovice a od října 2019 budou platby stravného probíhat převodem na účet školy. Další informace probereme osobně ve školce. Kde je vůle, je i cesta ....a proto se nebojte na cokoliv zeptat.

Těšíme se na Vaši návštěvu - MY všichni dospěláci a hračky - medvídek, maňásek Fousek, autíčka, kočárky, panenky velké i malé, stavebnice, balónky, dřevěný domeček, knížky, pastelky a paní plastelína a spousta dalších, kteří tu napsaní nejsou...už natahují moldánky a volají...děti pojďte si s námi hrát:-)

                                  


Zpět

Aktuality
  • 14.10.2019 | Mateřská školka Podzimní výstavka Milí rodiče, rozhodli jsme se v Mateřské škole Horní Bludovice uspořádat "Podzimní výstavku ovoce, zeleniny a přírodnin". Rádi bychom Vás požádali o spolupráci. Budeme rádi za jakékoliv…
    | detail |
  • 14.10.2019 | Mateřská školka Informace Vážení rodiče, platby školného za docházku do mateřské školy probíhají i nadále v prostorách Mateřské školy Horní Bludovice do 5. dne v měsíci. Platby za stravu jsou od října 2019 prováděny…
    | detail |
  • 12.9.2019 | Mateřská školka Schůzka v MŠ Vážení rodiče, v úterý dne 17. 9. 2019 v 16 hodin se koná schůzka v herně Mateřské školy Horní Bludovice. Jsou srdečně zváni všichni rodiče obou školek (Žermanice i Bludovice). A jsou také…
    | detail |

Archív aktualit