Začátek školního roku

29.8.2019

Vážení rodiče a děti,

těšíme se na Vás v pondělí 2. 9. 2019 v Mš Horní Bludovice i v Mš Žermanice. Provoz mateřských škol je 6, 30 - 16 hodin. Doporučujeme přijít s dětmi, které ještě mateřskou školu nenavštěvovaly, mezi 7, 00 - 8, 00 hodinou. První dny bývají adaptační, proto můžete s dětmi chvíli zůstat v herně a společně se seznamovat s prostředím. Vypravujte se do školky v klidu, bez zbytečného spěchu. První zkušenost může adaptaci napomoci nebo ji znesnadnit. Co děti potřebují do mateřské školy se dočtete v sekci "Dokumenty MŠ". Školné a stravné se hradí v Mateřské škole Horní Bludovice a od října 2019 budou platby stravného probíhat převodem na účet školy. Další informace probereme osobně ve školce. Kde je vůle, je i cesta ....a proto se nebojte na cokoliv zeptat.

Těšíme se na Vaši návštěvu - MY všichni dospěláci a hračky - medvídek, maňásek Fousek, autíčka, kočárky, panenky velké i malé, stavebnice, balónky, dřevěný domeček, knížky, pastelky a paní plastelína a spousta dalších, kteří tu napsaní nejsou...už natahují moldánky a volají...děti pojďte si s námi hrát:-)

                                  


Zpět

Aktuality
  • 12.9.2019 | Mateřská školka Schůzka v MŠ Vážení rodiče, v úterý dne 17. 9. 2019 v 16 hodin se koná schůzka v herně Mateřské školy Horní Bludovice. Jsou srdečně zváni všichni rodiče obou školek (Žermanice i Bludovice). A jsou také…
    | detail |
  • 10.9.2019 | Mateřská školka Fotografování Milí rodiče, v pátek 13. 9. 2019 se fotografujeme na jednotlivé sady fotografií s "Vánoční tematikou". Součástí fotografování bude shlédnutí programu mobilního planetária. Těšíme se:-)
    | detail |
  • 10.9.2019 | Mateřská školka Divadlo Milí rodiče, ve čtvrtek 12. 9. 2019 v 8, 00 hod. přijede do naší mateřské školy divadlo s pohádkou "Dědeček Hříbeček" Těšíme se na představení:-).
    | detail |

Archív aktualit