Začátek školního roku

29.8.2019

Vážení rodiče a děti,

těšíme se na Vás v pondělí 2. 9. 2019 v Mš Horní Bludovice i v Mš Žermanice. Provoz mateřských škol je 6, 30 - 16 hodin. Doporučujeme přijít s dětmi, které ještě mateřskou školu nenavštěvovaly, mezi 7, 00 - 8, 00 hodinou. První dny bývají adaptační, proto můžete s dětmi chvíli zůstat v herně a společně se seznamovat s prostředím. Vypravujte se do školky v klidu, bez zbytečného spěchu. První zkušenost může adaptaci napomoci nebo ji znesnadnit. Co děti potřebují do mateřské školy se dočtete v sekci "Dokumenty MŠ". Školné a stravné se hradí v Mateřské škole Horní Bludovice a od října 2019 budou platby stravného probíhat převodem na účet školy. Další informace probereme osobně ve školce. Kde je vůle, je i cesta ....a proto se nebojte na cokoliv zeptat.

Těšíme se na Vaši návštěvu - MY všichni dospěláci a hračky - medvídek, maňásek Fousek, autíčka, kočárky, panenky velké i malé, stavebnice, balónky, dřevěný domeček, knížky, pastelky a paní plastelína a spousta dalších, kteří tu napsaní nejsou...už natahují moldánky a volají...děti pojďte si s námi hrát:-)

                                  


Zpět

Aktuality
  • 10.11.2019 | Mateřská školka Perníčkování Milé maminky, ve čtvrtek 14. 11. 2019 dopoledne budeme s dětmi vykrajovat perníčky. Budeme rádi, pokud si uděláte čas a přijdete nám pomoci. Uvítáme také perníková těsta. Předem děkujeme za…
    | detail |
  • 5.11.2019 | Mateřská školka Info ze školky o "Broučkiádě" Milí rodiče, srdečně Vás zveme i s Vašimi dětmi na "Broučkiádu".  "Broučkiáda" je  průvod dětí převlečených za broučky, berušky, motýlky,....(není podmínkou). Broučci si v doprovodu rodičů…
    | detail |
  • 22.10.2019 | 1. třída | 2. třída | 3. třída Rekonstrukce tělocvičny Z důvodu rekonstrukce tělocvičny budou děti školní družiny pro tělovýchovné aktivity využívat sál Obecního úřadu v Horních Bludovicích.
    | detail |

Archív aktualit