Perníčkování

13.11.2018

Milí rodiče,

ve čtvrtek 15. 11. 2018 od 9 hodin bychom rádi vykrajovali a pekli v MŠ perníčky – Perníčkování.. Akce probíhá následovně…děti vykrajují perníčky ve školní jídelně. Pomáhají jim paní učitelky a maminky a maminky ze SRPDŠ a babičky a tety a někdy i strejdové a tatínkové, zkrátka všichni, kdo mají ten den čas a chuť zúčastnit se akce. Uvítáme, pokud přinesete i těsto. Nějaké máme, ale čím více, tím lépe. Můžete přinést i těsto a nemusíte se zúčastnit vykrajování. A můžete přijít vykrajovat a nemusíte těsto mít. :-). Někdo prostě s pečením není kamarád. …No, a výrobky nám upečou paní kuchařky. Pak následuje zdobení. Není to žádná věda, perníčky mají vypadat, že je dělaly děti, ale zdobit je všechny ve školce opravdu nezvládneme. Proto uvítáme, pokud si maminky a babičky, vezmou perníčky domů a zdobí je s dětmi a také je po 5 – 6 perníčcích zabalí do celofánu, sáčku.

Těšíme se na voňavé setkání:-)

PS: Kdo můžete, vybavte děti, prosím, válečkem a formičkami - nejlépe podepsanými či nějak označenými, ať se nepletou:-). Děkujeme.

• 5.3.2019 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Akce knihovny Horní Bludovice NOC S ANDERSENEM
  • 3.3.2019 | Mateřská školka NANEČISTO Milí rodiče, další setkání s předškoláčky se koná v úterý 26. 3. 2019 v 16 hodin. Těšíme se na setkání. Hezký den:-).
  • 25.2.2019 | Mateřská školka Zápis do mateřské školy Milí rodiče, dovolujeme si Vás pozvat k zápisu do mateřské školy, který se koná  v úterý 7. 5. 2019 od 13,00 - 17, 00 hod.  Potřebné dokumenty jsou ke stažení v  sekci "Dokumenty" zde na…