Perníčkování

13.11.2018

Milí rodiče,

ve čtvrtek 15. 11. 2018 od 9 hodin bychom rádi vykrajovali a pekli v MŠ perníčky – Perníčkování.. Akce probíhá následovně…děti vykrajují perníčky ve školní jídelně. Pomáhají jim paní učitelky a maminky a maminky ze SRPDŠ a babičky a tety a někdy i strejdové a tatínkové, zkrátka všichni, kdo mají ten den čas a chuť zúčastnit se akce. Uvítáme, pokud přinesete i těsto. Nějaké máme, ale čím více, tím lépe. Můžete přinést i těsto a nemusíte se zúčastnit vykrajování. A můžete přijít vykrajovat a nemusíte těsto mít. :-). Někdo prostě s pečením není kamarád. …No, a výrobky nám upečou paní kuchařky. Pak následuje zdobení. Není to žádná věda, perníčky mají vypadat, že je dělaly děti, ale zdobit je všechny ve školce opravdu nezvládneme. Proto uvítáme, pokud si maminky a babičky, vezmou perníčky domů a zdobí je s dětmi a také je po 5 – 6 perníčcích zabalí do celofánu, sáčku.

Těšíme se na voňavé setkání:-)

PS: Kdo můžete, vybavte děti, prosím, válečkem a formičkami - nejlépe podepsanými či nějak označenými, ať se nepletou:-). Děkujeme.

• 13.1.2019 | Mateřská školka Divadlo Milí rodiče, ve středu 16. 1. 2019 přijede k nám do školky divadlo s pohádkou "Prozpívaný kalendář". Vybíráme 40,- Kč. Těšíme se na představení. Hezký den:-).
  • 1.1.2019 | Mateřská školka Přání Vážení rodiče a děti,   přejeme Vám v novém roce 2019 hodně zdraví, štěstí a pohody. Také je nezbytná dobrá nálada, která dělá život ještě hezčím. Těšíme se na Vás 3. 1. 2019.…
  • 16.12.2018 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída Divadlo Milí rodiče, v úterý 18. 12. 2018 přijede do mateřské školy divadlo s "Vánoční pohádkou". Těšíme se a vybíráme 40,- Kč.Děkujeme.  Hezký den:-)