Broučkiáda

3.11.2018

Milí rodiče,

ve čtvrtek 8. 11. 2018 v 16, 30 hod. se koná tradiční Broučkiáda. Budeme rádi, když si děti vezmou nějaké světýlko - baterku, lampičku, lampión. Děti mohou být také oblečené jako broučci...není to podmínka. Společně všichni projdeme brouččí trasu a poté ve škole splníme záludné úkoly. Určitě nebude chybět odměna pro šikovné broučky. Na brouččí trase si musí rodiče své broučky pořádně hlídat, protože půjdeme i po silnici.  A bude tma -  a tak by mohli malí broučci říci dospělákům, že mají mít také světýlko. Ať je nás prostě dobře vidět a pořádně si tu cestu tmou užijeme:-). Těšíme se na setkání. Samozřejmě srdečně zveme i naše nové broučky ze školky ze Žermanic společně s rodiči. Sraz je před školou v Horních Bludovicích.

 

Hezký den:-)

 

 

 


Zpět

Aktuality
  • 19.2.2019 | Mateřská školka NANEČISTO V úterý 26. 2. 2019 v 16, 00 hodin začíná tradiční NANEČISTO, schůzka pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče. Všichni se seznámí s prostředím naší školy, s paní učitelkami. Na každém setkání…
    | detail |
  • 19.2.2019 | Mateřská školka Fotografování V pondělí 25. 2. 2019 v 8, 00 hodin se budeme fotografovat. Tématem jsou "Velikonoce" a můžeme se těšit na další sady fotografií našich dětí. Hezký den:-)
    | detail |
  • 4.2.2019 | Mateřská školka Karneval Milí rodiče, děti a hosté, srdečně Vás zveme na tradiční dětský "Karneval", který se koná ve čtvrtek 21. 2. 2019 od 15, 30 hod. v prostorách sálu Obecního úřadu Hormí Bludovice. Těšíme se na…
    | detail |

Archív aktualit