Broučkiáda

3.11.2018

Milí rodiče,

ve čtvrtek 8. 11. 2018 v 16, 30 hod. se koná tradiční Broučkiáda. Budeme rádi, když si děti vezmou nějaké světýlko - baterku, lampičku, lampión. Děti mohou být také oblečené jako broučci...není to podmínka. Společně všichni projdeme brouččí trasu a poté ve škole splníme záludné úkoly. Určitě nebude chybět odměna pro šikovné broučky. Na brouččí trase si musí rodiče své broučky pořádně hlídat, protože půjdeme i po silnici.  A bude tma -  a tak by mohli malí broučci říci dospělákům, že mají mít také světýlko. Ať je nás prostě dobře vidět a pořádně si tu cestu tmou užijeme:-). Těšíme se na setkání. Samozřejmě srdečně zveme i naše nové broučky ze školky ze Žermanic společně s rodiči. Sraz je před školou v Horních Bludovicích.

 

Hezký den:-)

 

 

 


Zpět

Aktuality
  • 15.4.2019 | Mateřská školka NANEČISTO Milí rodiiče, v úterý 16. 4. 2019 v 16 hodin se na Vás opět těšíme ve škole "NANEČISTO". Krásný den:-).
    | detail |
  • 11.4.2019 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Velikonoční dílny Milí rodiče,  dne 11. 4. 2019 se konají "Velikonoční dílny", na kterých si opět vyrobíme něco hezkého na sváteční stůl či okno. Dílny budou probíhat v době od 15 - 18 hodin. a příspěvek na…
    | detail |
  • 6.4.2019 | Mateřská školka Jedeme do divadla Milí rodiče, ve středu 10. 4. 2019 jedeme v 8, 15 hod. do divadla v Havířově. V KDPB probíhá pohádkový festival MINITEATRO a my v jeho rámci shlédneme představení "O princezně Rozmařilce".…
    | detail |

Archív aktualit