Broučkiáda

3.11.2018

Milí rodiče,

ve čtvrtek 8. 11. 2018 v 16, 30 hod. se koná tradiční Broučkiáda. Budeme rádi, když si děti vezmou nějaké světýlko - baterku, lampičku, lampión. Děti mohou být také oblečené jako broučci...není to podmínka. Společně všichni projdeme brouččí trasu a poté ve škole splníme záludné úkoly. Určitě nebude chybět odměna pro šikovné broučky. Na brouččí trase si musí rodiče své broučky pořádně hlídat, protože půjdeme i po silnici.  A bude tma -  a tak by mohli malí broučci říci dospělákům, že mají mít také světýlko. Ať je nás prostě dobře vidět a pořádně si tu cestu tmou užijeme:-). Těšíme se na setkání. Samozřejmě srdečně zveme i naše nové broučky ze školky ze Žermanic společně s rodiči. Sraz je před školou v Horních Bludovicích.

 

Hezký den:-)

 

 

 


Zpět

Aktuality
  • 9.12.2018 | Mateřská školka Vánoční nadílka ve školce Milí rodiče, v pátek 14. 12. 2018 si děti ve školce užijí "Školkového Ježíška". Děkujeme Ježíškovi a všem (rodičům, Obecnímu úřadu Horní Bludovice ), kteří jste nám pomohli a zakoupili hračky…
    | detail |
  • 9.12.2018 | Mateřská školka Vánoční besídka "Vánoční zvoneček tiše zvoní, v pokoji jedlička lesem voní........"   Milí rodiče, hosté, ve čtvrtek dne 13. 12. 2018 v 15, 30 hodin Vás srdečně zveme na "Vánoční besídku" v prostorách…
    | detail |
  • 13.11.2018 | Mateřská školka Jarmark Vážení rodiče,   v neděli 2. 12. 2018 se koná tradiční "Jarmark" obce Horní Bludovice. Naši školáci i školkáčci (z obou školek) se jej zúčastní s krátkým vystoupením.   Děkujeme již předem…
    | detail |

Archív aktualit