Broučkiáda

3.11.2018

Milí rodiče,

ve čtvrtek 8. 11. 2018 v 16, 30 hod. se koná tradiční Broučkiáda. Budeme rádi, když si děti vezmou nějaké světýlko - baterku, lampičku, lampión. Děti mohou být také oblečené jako broučci...není to podmínka. Společně všichni projdeme brouččí trasu a poté ve škole splníme záludné úkoly. Určitě nebude chybět odměna pro šikovné broučky. Na brouččí trase si musí rodiče své broučky pořádně hlídat, protože půjdeme i po silnici.  A bude tma -  a tak by mohli malí broučci říci dospělákům, že mají mít také světýlko. Ať je nás prostě dobře vidět a pořádně si tu cestu tmou užijeme:-). Těšíme se na setkání. Samozřejmě srdečně zveme i naše nové broučky ze školky ze Žermanic společně s rodiči. Sraz je před školou v Horních Bludovicích.

 

Hezký den:-)

 

 

 


Zpět

Aktuality
  • 12.6.2019 | Mateřská školka Radovánky Milí rodiče, připomínáme, Radovánky se konají 15. 6. 2019 ve 14 hodin. Ponesou se v duchu dětské letní diskotéky. Dále nás čekají v pondělí 17. 6. v 9, 00 hod. sokolníci s přehlídkou dravých…
    | detail |
  • 29.5.2019 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Fotografování Vážení rodiče, v pátek dne 31. 5. 2019 se fotografujeme na společné foto a foto tablo. Fotografování začíná v 8, 00 hodin. Děkujeme a přejeme hezký den:-)
    | detail |
  • 22.5.2019 | Mateřská školka Přijetí dětí do MŠ pod registračním číslem Vážení rodiče, seznam přijatých uchazečů k předškolnímu vzdělávání pod registračním číslem pro školní rok 2019/2020 je zveřejněn v sekci "Dokumenty MŠ" na těchto webových stránkách. Děkujeme.…
    | detail |

Archív aktualit