Radovánky a drobné info :-)

2.6.2015

Milí rodiče,

13. 6. 2015 se konají tradiční Radovánky. Děti ze školky budou vystupovat jako hastrmani a hastrmanky. Bylo by hezké, kdyby měly oděv jako hastrman, neboli vodník. Zelená trička, kalhoty, sukýnky, kloboučky, pentličky látkové či krepové...ale!!!! Důležitý je hrníček na dušičky. Prosíme Vás proto, o jeho výrobu.Respektive hrníček by měl být plechový, plastový ( aby se nerozbil ) ( ten se dá koupit ), ale na něj potřebujeme pokličku ( dušička nesmí uletět....budeme pokličkou ťukat do hrnečku ). Pokličku z plechu a drátku, či kartonu a drátku...věříme, že si se vším poradíte a děti budou krásné, jako každý rok. Za to Vám rodičům patří velký dík.

Hrníčky bychom uvítali již v pondělí, nejpozději ve středu ( podepsané ), ať si můžeme vyzkoušet  jejich kvalitu ( to je legrace :-) :-) ) ...ať si mohou děti taneček vyzkoušet s hrníčkem, ne jen s dřívky, jako doposud :-).

 

V pátek 5. 5. 2015 ukončíme letošní sběrovou aktivitu. Vyhlášení výsledků proběhne na slavnostním zakončení školního roku.

V pondělí 8. 6. 2015 k nám dopoledne přijdou Šmoulinky ze SRPDŠ. budeme soutěžit, tančit a baštit....ještě nevíme co...a jestli vůbec budeme mít zásluhy:-). Pevně věříme, že ano!!!

 

                                              Krásné dny...konečně je teplo!!!! :-)


Zpět

Aktuality
  • 10.1.2020 | Mateřská školka | 1. třída | 2. třída | 3. třída Maškarní bál 12.3.2020 v 15.30 hod.
    | detail |
  • 5.1.2020 | Mateřská školka Lyžování Milí rodiče, v pondělí 6. 1. 2020 začínají přihlášené děti lyžovat s lyžařskou školičkou JAPA SPORT. Přejeme si kvalitní sníh:-). Hezký den:-)
    | detail |
  • 5.1.2020 | Mateřská školka Přání Vážení rodiče, přejeme Vám v roce 2020 hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. Přejeme Vám také dobrou náladu, pohodu a spoustu krásných zážitků. Hezký každý den a s úsměvem:-).
    | detail |

Archív aktualit